loading

Načítání…

Ubytování

Ubytování

Chalupa U ztraceného kocoura leží na polosamotě za obcí Fryšava pod Žákovou horou.

Dva samostatné apartmány

K pronájmu jsou určeny dva samostatné apartmány (Mono, Bilo) v patře a společné prostory v rekonstruované části zemědělské usedlosti s vlastním vchodem.

Každý apartmán je určen pro 4 osoby s další možností využití přistýlky.

Apartmány se skládají z kuchyňské a obývací části, ložnice, spacího patra v podkroví a koupelny se sprchovým koutem a WC. Jsou vybaveny novým, moderním nábytkem.

V přízemí je společná hala a sauna. K dispozici je samostatný prostor pro kola, lyže a další sportovní vybavení.

Druhá samostatná část usedlosti je trvale obydlena majiteli.

Hostům jsou k dispozici rozsáhlé venkovní prostory,  tenisový a volejbalový kurt, ohniště, pergola s venkovní kuchyní, pískoviště a herna pro děti, stolní tenis a ruské kuželky.

Stravování

K dispozici je moderně vybavená kuchyně s lednicí a mrazákem, sklokeramickou deskou, mikrovlnou troubou, nerezovým nádobím a jídelním servisem. V obci vzdálené cca 200 m jsou 2 restaurace a 2 obchody.

Realizace pobytů

Pobyty se realizují v týdenních turnusech od soboty do soboty. Hosté přijíždí v sobotu mezi 15. a 19. hod. a odjíždí v sobotu do 9. hod. Mimo sezónu lze domluvit i kratší pobyty, zejména víkendové (minimálně 2 noci – od pátku do neděle).

Hosty s domácími zvířaty nemůžeme přijmout.

Po příjezdu pronajímatel předá hostům objekt do užívání. Hosté při příjezdu uhradí, rekreační poplatek a kauci (viz. Ceník) V den skončení pobytu pronajímatel převezme v dohodnutou dobu od hostů rekreační objekt a vyúčtuje spotřebovanou elektrickou energii v sauně a vrátí složenou kauci. Způsobí-li hosté poškození na zařízení rekreačního objektu, jsou povinni škodu uhradit na místě, případně její hodnotu ubytovatel odečte z kauce.

Doplňkové informace

  • Parkování (více aut) na pozemku majitele.
  • Příjezd za zhoršených podmínek v zimě dle možností.
  • Způsob vytápění v zimním období – ústřední topení plynové.
  • Wi-Fi.